More
  HomeUncategorizedA është ajo shkaku për ndarjen e Romeos nga Jonida Maliqi? Aleksia...

  A është ajo shkaku për ndarjen e Romeos nga Jonida Maliqi? Aleksia Peleshi jep përgjigjen e sinqertë

  Bukuroshja Aleksia Peleshi, vajza e politikanit Niko Peleshi dhe një nga vajzat më të bukura shqiptare, ka reaguar për herë të parë për marrëdhënien e saj me aktorin Romeo Veshaj dhe për akuzat se ishte ajo që e ndau nga Jonida Maliqi.

  Por si qëndron e vërteta? Këtë e ka rrëfyer Aleksia në një intervistë ekskluzive për moderatoren Ester Bylyku, në emisionin ‘Glamour Zone’ në TV ORA.

  Ester Bylyku: Është përfolur në media që ti ke qenë një nga arsyet pse Romeo dhe Jonida u ndanë. është e vërtetë? Aleksia Peleshi: Jo, aspak. Kur jam njohur unë me Romeon, ata ishin ndarë.

  LEAVE A REPLY

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Must Read

  spot_img