More
  HomeUncategorizedA je i lidhur? Ja si përgjigjet Donaldi pas puthjes me Bora...

  A je i lidhur? Ja si përgjigjet Donaldi pas puthjes me Bora Zemanin

  Vajzat e “Big Brother VIP” kanë kërkuar që në shtëpi të futen djem beqarë pasi banorët aktualë janë ose të martuar, ose të lidhur. Moderatorja Arbana Osmani i pyeti djemtë për statusin e tyre dhe jeni kurioz ta dini si u përgjigj Donaldi?

  “Donald je i lidhur?”, i tha Arbana. “No comment”, u përgjigj aktori. Kujtojmë se përgjigjja e tij vjen pas takimit romantik me Bora Zemanin, ku shihej qartë që dyshja duhen ende me njëri-tjetrin.

  “Donald je i lidhur?”, i tha Arbana. “No comment”, u përgjigj aktori. Kujtojmë se përgjigjja e tij vjen pas takimit romantik me Bora Zemanin, ku shihej qartë që dyshja duhen ende me njëri-tjetrin.

  LEAVE A REPLY

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Must Read

  spot_img