More
  HomeUncategorizedAgra.von situata! Monika i gjuan Fifit me mandarinë brenda shtëpisë së “Big...

  Agra.von situata! Monika i gjuan Fifit me mandarinë brenda shtëpisë së “Big Brother Vip” (Video)

  Loja mes aktores Monika Lubonja dhe këngëtares Fifi, vazhdon në Big Brother Vip. Ty dyja vazhdojnë të mbajnë lojën njëra tjetrës për ta bërë sa më të besueshme tek banorët e tjerë të shtëpisë, duke pretenduar se po përplasen me njëra-tjetrën. Së fundmi për ta bërë sa më të besueshme skenën e tyre në sy të banorëve, Monika ka go ditur këngëtaren Fifi me mandarinë dhe kjo situatë është kthyer në shqetësuese për banorët. ShIKO VIDEON.

  Debati i Plotë: Monika: Mbaje! Të ka marrë malli pse nuk më pe? Fifi: Veç vazhdo të lutem. Ec! Mos mu përzi kurrë sa herë fshiunë. Monika: Po ik o ik se sta Fifi: Gruaja 50 vjeç bën kështu gjestesh. Duhet të të vijë turp.

  Ndërkohë që së fundmi banorët e reality show-t më të ndjekur në Shqipëri kanë thyer rregullin kryesor, atë të transparencës me publikun, do të ndëshkohen nga “Big Brother”. Personazhet VIP kanë fikur herë pas here mikrofonin apo i kanë pëshpëritur njëri-tjetrit për të mos i dëgjuar askush, mirëpo ky veprim do të dëno het.

  LEAVE A REPLY

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Must Read

  spot_img