More
  HomeUncategorizedAktorja e njohur shqiptare e pranon: Nuk di tabelën e shumëzimit!

  Aktorja e njohur shqiptare e pranon: Nuk di tabelën e shumëzimit!

  Aktorja Teuta Krasniqi ka dhënë disa përgjigje interesante në emisionin Express Rozë. Ajo ka thënë se nuk e di tabelën e shumëzimit.

  Ajo nuk ka ditur përgjigje të saktë në disa pyetje, si për çmimin në trafikun urban në Prishtinë, pastaj sa ve bën pula.

  “Shans nuk ka! Unë e them shumë shpesh dhe e them me krenari që nuk e di tabelën e shumëzimit”, ka thënë Teuta kur është pyetur nga gazetarja se a e dinë tabelën e shumëzimit me numrin 7.

  LEAVE A REPLY

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Must Read

  spot_img