More
  HomeUncategorizedArmiqësi dhe xhelozi mes Ilir Shaqirit dhe Kledi Kaiut?! Cili ishte i...

  Armiqësi dhe xhelozi mes Ilir Shaqirit dhe Kledi Kaiut?! Cili ishte i preferuari i Maria de Filipit

  Ilir Shaqiri patjeter ka pasur nje karriere te pasur dhe te kompletuar ne fushen e baletit. E shkuara ne Itali i dha ate doren magjike per te realizuar nje enderr. Dhe ne fakt po t’i kthehemi intervistave pas ne kohe,vet Ilir Shaqiri e permend gjithmone Italine dhe vendet ku ka kercyer.

  Nje studio e madhe qe ai ka shkelur eshte ajo e “Amici” e Maria De Filipit. Sonte teksa tregonte rrjedhen e jetes,u vu re se ai nuk e permendi.Harroi?-Jo! Kledi Kadiu shkaku?Ju e thate jo ne..

  Mesa duket nuk rrjedh “buona sangue” sic thone Italianet mes dy balerineve dhe per t’ju freskuar pak memorien per te gjithe ata qe ndjekin programin Italian e dine mire se Iliri nuk ka qene shume prezent atje pasi skenen (dhe zemren) e Maries thuhej se e vodhi Kledi Kadiu dhe Ambeta Toromani qe ne ato kohe ishin nje sensacion atje.

  Kledi mbahet mend si i preferuari i Maria De Filipit madje u shkruajt edhe per lidhje te fshehte dashurie qe nuk u mor vesh kurre,ai ishte prezent edhe ne kameren e fshehte qe “Scherzi a parte” i kishte bere Maries. Disa gjera thjesht nuk u harrokan ne jete apo jo Ilir?

  LEAVE A REPLY

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Must Read

  spot_img