More
  HomeUncategorizedBora Zemani nuk jep puthje në ekran, ama në klip po! Ju...

  Bora Zemani nuk jep puthje në ekran, ama në klip po! Ju kujtohet klipi me Vin Velin?

  Bora Zemani ka qene kryefjala e diteve te fundit pas perballjes te saj me Donaldin ne Big Brother. ku sigurisht nuk munguan as puthjet qe ngulen publikun para televizorit.

  Ndonse Bora u shpreh se ndihej ne siklet sepse s’kane dhene puthje ne publik as kur kane qene te lidhur, papritur na u kujtua nje klip. Behet fjale per ate te Vin Velit dhe Vedat Ademit “Thuaj po”, ku Bora ka qene e ftuar dhe ka shkembyer puthje me Vin Velin- asokohe partneri i saj.

  Gjithesesi kjo ka ndodhur shume vite para, mesa duket tani me qe eshte personazh i afirmuar vjen edhe sikleti! Gjithesesi kjo ka ndodhur shume vite para, mesa duket tani me qe eshte personazh i afirmuar vjen edhe sikleti!

   

  LEAVE A REPLY

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Must Read

  spot_img