More
  HomeUncategorizedÇfarë ndodhi?! Arr3stohet reperi FERO, zbulohet arsyeja!

  Çfarë ndodhi?! Arr3stohet reperi FERO, zbulohet arsyeja!

  Reperi i famshëm, Feronit Shabani, i njohur me emrin e artit, Fero është arr estu ar së bashku me truprojën e tij, Bujar Ibishi.

  Sipas mediave vendase, Feron bashkë me truprojën e tij, Bujar Ibishi, dyshohet se e kanë sul m uar producentin dhe menaxherin, Jetmir Agaj, në studion e tij në Dragodan të Prishtinës.

  Kujtojmë që pas incidentit, po lici a kishte shp allur në kërki m Feron bashkë me Ibishin, ndërsa Agaj ishte intervistuar në polici në cilësinë e të dë mtua rit.

  LEAVE A REPLY

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Must Read

  spot_img