More
  HomeUncategorized"Donadi ka Sabianin, ti më ke mua", komenti i Genës për Romeon...

  “Donadi ka Sabianin, ti më ke mua”, komenti i Genës për Romeon shkriu së qeshuri Instagramin

  Me hyrjen e Donaldit ne shtepine e Big Brother, Romeo kishte bere nje postim ku shprehej se gjysma e tij e kishte lene vetem. “Prej ketij plehres une jam vetem sot, shpirti vellait ti e di qe me ke gjithmone aty me ty me gjithe energjine time”. Por ajo c’ka na kishte shpetuar ishte pikerisht komenti i Genes ku shkruante:
  “Bro mos u merzit se do ta plotesoj une gjysmen tjeter, me ke mua tani ai ka Sabianin” Rikujtojme se Sabianin dhe Genen gjithmone kane bere batuta ne rrjet duke i quajtur vellezer per shkak te kacurrelave, e pra mesa duket ata dhe vete bejne shaka me kete gje.
  “Bro mos u merzit se do ta plotesoj une gjysmen tjeter, me ke mua tani ai ka Sabianin” Rikujtojme se Sabianin dhe Genen gjithmone kane bere batuta ne rrjet duke i quajtur vellezer per shkak te kacurrelave, e pra mesa duket ata dhe vete bejne shaka me kete gje.

  LEAVE A REPLY

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Must Read

  spot_img