More
  HomeUncategorizedE frikshme! Fifi bërtet me shk.op në dorë, Semi pëson kriza pa.niku

  E frikshme! Fifi bërtet me shk.op në dorë, Semi pëson kriza pa.niku

  Ditët e fundit Fifi dhe Monika kanë krijuar një sher r mes tyre në mënyrë që të shihnin se si do reagonin banorët. Kështu, për shkak të kësaj situate Fifi ka mbajtur një shk op dr uri në dorë, duke u shprehur se ia ka lejuar “vëllai i madh”. Mirëpo, teksa një pjesë e banorëve nuk i bezdis kjo gjë, Semi ka shprehur shqetësimin e saj duke thënë se nuk mund ta shohë dhe se ka frikë.

  “Më sikletos kur të shoh me shkop vërdallë, nuk është normale’’,- i tha Semi e revoltuar Fifit. Nga ana tjetër edhe Fifi e bezdisur nga ky argument i Semit tha: “Nëse të shqetëson ndërro krah, unë kështu dua të rri dhe kaq. Nuk më intereson nëse e ke frikë ose bezdi.”

  Debati u shoqërua me tonë të larta zëri, gjë e cila i shqetësoi dhe banorët e tjerë. Pas kësaj, Semi shpërtheu në të qara duke u qetësuar nga Donaldi dhe Beniada. Ajo pesoi disa marrje fryme dhe kriz a te fo rta pan iku!

  LEAVE A REPLY

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Must Read

  spot_img