More
  HomeUncategorizedE FUNDIT/ Fifi lë takim me psikologen dhe kërkon të largohet nga...

  E FUNDIT/ Fifi lë takim me psikologen dhe kërkon të largohet nga Big Brother. Ja çfarë ndodhi në shtëpi

  Minuta më parë ka ndodhur një debat i ashpër mes Fifit dhe Granitit brenda shtëpisë së Big Brother VIP Albania. Menjëherë pas sqarimit me Granitin, Fifi ka shkuar në dhomën e rrëfimit për të folur me njerëzit e produksionit.

  Në një bisedë me Granitin, këngëtarja nga Kosova ka treguar se ka kërkuar që të largohet nga shtëpia.“Kom lyp me u largu nga shtëpia. Nuk po mundem më me përballu, kërkova takim edhe me psikologen”, u shpreh Fifi.

  Debati mes Fifit dhe Granitit ndodhi për shkak se futbollisti nga Kosova kishte  ngacmuar vajzat që erdhën për t’ua rregulluar thonjtë banoreve VIP të Big Brother. Debati mes Fifit dhe Granitit ndodhi për shkak se futbollisti nga Kosova kishte ngacmuar vajzat që erdhën për t’ua rregulluar thonjtë banoreve VIP të Big Brother.

  LEAVE A REPLY

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Must Read

  spot_img