More
  HomeUncategorizedEmocionuese/ Paul Walker vdi.q në aksid3ntin tra.gjik, Van Diesel “merr” rolin e...

  Emocionuese/ Paul Walker vdi.q në aksid3ntin tra.gjik, Van Diesel “merr” rolin e tij, shoqëron vajzën e aktorit në altar

  Vajza e aktorit të ndjerë, Paul Walker, është martuar me aktorin Louis Thornton-Allan në fillim të këtij muaji në Republikën Domenikane. Dhe modelja, Meadow Walker ndau ditën e djeshme disa foto nga ceremonia e martesës me ndjekësit në rrjetet sociale.

  Të ftuar në dasmën e 22-vjeçares ishin vetëm të afërm të saj. Në një nga fotot, shihet kolegu i babait të saj, aktori i famshëm Van Diesel, i cili e shoqëron Meadow drejt altarit.

  Ylli i Hollywood, Van Diesel mori rolin e Paul Walker duke shoqëruar të bijën në altar në ditën më të bukur të jetës së saj. Paul Walker ndë rroi jetë në vitin 2013 pasi u përfshi në një ak sident t rag jik automob ilistik.

  Ai ishte 40-vjeç në atë kohë dhe luajti në 6 nga 9 filmat e Fast And Furious së bashku me Vin Diesel. Ndërkohë Diesel është kumbari i Meadow, e cila erdhi në jetë vetëm dy vite para se dyshja e aktorëve të luanin së bashku në The Fast and the Furious (2000).

  LEAVE A REPLY

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Must Read

  spot_img