More
  HomeUncategorizedFifi ia kthen pas “shpërblimin” Granitit, ja çfarë ndodhi në dhomën e...

  Fifi ia kthen pas “shpërblimin” Granitit, ja çfarë ndodhi në dhomën e gjumit

  Përveçse flenë të kapur përdore, tanimë duket se rutinë e mbrëmjes për Fifin dhe Granitin janë edhe masazhet që ata i bëjnë njëri-tjetrit. Mbrëmjen e së premtes, pas një spektakli me debate dhe diskutime, ishte Fifi ajo që mori si “shpërblim” një masazh nga Graniti.

  Nga ana tjetër, nata e djeshme i ishte dedikuar Granitit, teksa Fifi i ”dhuroi” atij gjithashtu një masazh relaksues. Kujtojmë se së fundmi brenda shtëpisë më të famshm kanë lindur dyshime të forta mes tyre ka pëlqim. Kjo u pranua edhe nga vetë protagonistët.

  Në mbrëmjen e spektalit të së premtes, i pyetur nga Arbana, Graniti u shpreh se pëlqimi është dhe nga ana e tij, por ka nevojë për pak më shumë kohë, në mënyrë që të krijoj një lidhje. Kjo deklaratë nuk u prit mirë nga disa prej banorëve.

  LEAVE A REPLY

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Must Read

  spot_img