More
  HomeUncategorizedFifi shkëmben puthjen e parë brenda shtëpisë së BBV’, por do “zhgënjeheni”...

  Fifi shkëmben puthjen e parë brenda shtëpisë së BBV’, por do “zhgënjeheni” pak (Foto)

  Teksa të gjithë presin që të finalizohet pëlqimi mes Fifit dhe Granitit, aktin e shumëpritur të puthjes e shohim papritur nga dy persona të tjerë. Gjatë kohës që ndodheshin në oborr, Fifi dhe Paloma shkëmbejnë një puthje në buzë me njëra-tjetrën.

  Sigurisht që puthja e tyre ndodhi më formë shoqërore. Tanimë publiku është me sytë nga ekrani për të pritur ngjarjet e rradhës mes saj dhe Granitit.

  Sigurisht që puthja e tyre ndodhi më formë shoqërore. Tanimë publiku është me sytë nga ekrani për të pritur ngjarjet e rradhës mes saj dhe Granitit.

  LEAVE A REPLY

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Must Read

  spot_img