More
  HomeUncategorizedGraniti bën dush me Semin, Fifi “çmendet” nga xhelozia (VIDEO)

  Graniti bën dush me Semin, Fifi “çmendet” nga xhelozia (VIDEO)

  Pak ditë më parë Fifi u përlot nga xhelozia për Granitin. “Unë e di se si e sheh ti Semin dhe nuk dua të të bëj presion”, i tha ajo futbollistit, teksa ky i fundit e mohoi deklaratën e saj. Së fundmi, Fifi është bërë xheloze sërish pasi Graniti dhe Semi janë larë bashkë. SHIKO VIDEON.

  “Si kalove në dush? A kalove mirë? A u fërkove mirë? Dëgjova se nuk ishe larë vetëm”, e ka pyetur ajo. Graniti: Ua, kaq thellë ka mbërritur xhelozia ë? Po ti e di që ne shokë jemi Fifi: Veç po pyes, nuk po them gjë.

  Graniti: Po e di që po dëshiron të thuash Fifi: Si u ndjeve kur u lave? A ja fërkuat njëri-tjetrit shpinën? Graniti: Jo, jo, nuk ka shanse Fifi: Veç po pyes, a nuk prite dot sa të lahej ajo e pastaj të hyje ti? Graniti: Po isha i djersitur.

  LEAVE A REPLY

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Must Read

  spot_img