More
  HomeUncategorizedHyrja e Donaldit dhe Semit në Big Brother, Bora Zemani zbulon çfarë...

  Hyrja e Donaldit dhe Semit në Big Brother, Bora Zemani zbulon çfarë e ka mërzitur më shumë

  Ashtu siç u njoftua, Bora Zemani u bë pjesë e Big Brother VIP mbrëmjen e sotme. Bora komentoi hyrjen e Donaldit dhe të Semit në Big Brother. E pyetur nga Arbana, ajo tha se me gjithë lajmet që po qarkullojnë në rrjet, ka qenë në qendër të vëmendjes dhe ndaj ka dashur të ndërhyjë.

  Bora u shpreh se i vjen më shumë keq nga fakti se e gjithë barra ka rënë tek Semi. Arbana: E kishe menduar se Donaldi dhe Semi do kishin këtë miqësi? Bora: Këtë miqësi kanë patur dhe jashtë, kështu kanë qenë. Për mua është shumë e rëndësishme që Semi edhe nëse del sot, nuk ka lidhje me ato që flitet.

  Bora u shpreh se i vjen më shumë keq nga fakti se e gjithë barra ka rënë tek Semi. Arbana: E kishe menduar se Donaldi dhe Semi do kishin këtë miqësi? Bora: Këtë miqësi kanë patur dhe jashtë, kështu kanë qenë. Për mua është shumë e rëndësishme që Semi edhe nëse del sot, nuk ka lidhje me ato që flitet.

  LEAVE A REPLY

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Must Read

  spot_img