More
  HomeUncategorizedHyrje të reja në shtëpinë e Big Brother, ja cila këngëtare shqiptare...

  Hyrje të reja në shtëpinë e Big Brother, ja cila këngëtare shqiptare do u bashkohet banorëve

  Nder emrat qe u diskutuan per tu bere pjese e shtepise se Big Brother ka qene edhe kengetarja Beatrix Ramosaj. Burime per Kryefjala.com kane zbuluar se Beatrixi nuk eshte futur per shkak se ishte infektuar me Covid.

  Por tani me qe cdo gje ka kaluar po te njejtat burime pohojne per Kryefjala.com se kengetarja do te futet ne Big Brother ne spektaklin e te premtes. Madje dita e saj e izolimit para se te futet ne shtepi po afron dhe ajo ka postuar nje foto te Albanit, vellait te saj ku shprehet se i mungon e do ti mungoje me shume. Tani me jemi gjithe sy e vesh nga Trixa!

  Por tani me qe cdo gje ka kaluar po te njejtat burime pohojne per Kryefjala.com se kengetarja do te futet ne Big Brother ne spektaklin e te premtes. Madje dita e saj e izolimit para se te futet ne shtepi po afron dhe ajo ka postuar nje foto te Albanit, vellait te saj ku shprehet se i mungon e do ti mungoje me shume. Tani me jemi gjithe sy e vesh nga Trixa!

  LEAVE A REPLY

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Must Read

  spot_img