More
  HomeUncategorizedI kanë ikur 4 gra se nuk ka shtëpi, i “mjeri” më...

  I kanë ikur 4 gra se nuk ka shtëpi, i “mjeri” më i famshëm: Nuk kam ku bëj dashuri…

  Ard Daullxhiu, i njohur ndryshe si “i mjeri më i famshëm në Shqipëri”, një personazh i njohur i ekranit dhe mediave sociale për shkak të historisë së tij, ka qenë mbrëmë i ftuar në #Expuls nga Ronaldo Sharka në RTV Ora. SHIKONI KETU VIDEON.

  Ai rrëfehu se si 4 gra nga vende të ndryshme të Shqipërisë e kanë braktisur atë për shkak se nuk ka shtëpi të madhe. Në banesën ku jeton me vajzën, ai thotë se nuk ka një ambjent për intimitet me gruan.

  Ai rrëfehu se si 4 gra nga vende të ndryshme të Shqipërisë e kanë braktisur atë për shkak se nuk ka shtëpi të madhe. Në banesën ku jeton me vajzën, ai thotë se nuk ka një ambjent për intimitet me gruan.

  LEAVE A REPLY

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Must Read

  spot_img