More
  HomeUncategorized“Je kokrra e yllit, kam eksperiencë me të ‘mëdhajat’”/ Atdheu e ngacmon...

  “Je kokrra e yllit, kam eksperiencë me të ‘mëdhajat’”/ Atdheu e ngacmon publikisht moderatoren shqiptare

  Ish-konkurrenti i ‘Përputhen’, Atdhe Xharavina, ka qenë i ftuar sëfundmi në emisionin ‘D-Night’, ku e ka surprizuar moderatoren Dajana Shabani me shakatë dhe flirtin e tij. Po çfarë ndodhi? Dajana: Atdhe mirë se erdhe! Është kënaqësi të të kem në studio

  Atdheu: Ti qenke kokrra e yllit live! Dajana: Faleminderit shumë! Unë jam një mami dhe jam goxha më e madhe se ty. Jam 4 vite fiks më e madhe. Atdheu: Nuk e kam problem moshën dhe nuk e kam pasur ndonjëherë. Kam eksperiencë me këto të mëdhajat.

  Dajana: Unë asnjëherë nuk jam lidhur me më të vegjël. Atdheu: Gjënë më të keqe e paske humbur në jetë. Dajana: Atdhe je në një marrëdhënie?

  Atdheu: Jo, jam single (beqar). Dajana: Prandaj po flirton gjithë kohës me mua ti se je single? (Plasin të qeshura në studio  Atdheu: Edhe ti je e bukur…ajo brune ti bionde… Dajana: Prapë me mua more ti? Po a të thashë nuk lidhem me më të vegjël more a të thashë? Atdheu: Mirë mo s’të kërkova martesë!

  LEAVE A REPLY

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Must Read

  spot_img