More
  HomeUncategorizedLeku letër: Reperja e njohur shqiptare i bën vetes dhuratën super luksoze...

  Leku letër: Reperja e njohur shqiptare i bën vetes dhuratën super luksoze (FOTO LAJM)

  Reperja e njohur Loredana ka shtuar dy makina të reja luksoze në koleksionin e saj. Me anë të një postimi në Instagram, ajo ka treguar se ka blerë dy makina të markës Cadillac e cila shkon deri në 93 mijë dollar.

  “Ok, Lori ka tani dy makina Cadillac”, ka shkruar reperja, e cila njihet për jetën e saj luksoze dhe blerjet e shumta. Kujtojmë se Loredana është komentuar shumë dhe për jetën private, ku pak muaj më parë konfirmoi ndarjen nga Mozzik.

  “Ok, Lori ka tani dy makina Cadillac”, ka shkruar reperja, e cila njihet për jetën e saj luksoze dhe blerjet e shumta. Kujtojmë se Loredana është komentuar shumë dhe për jetën private, ku pak muaj më parë konfirmoi ndarjen nga Mozzik.

  LEAVE A REPLY

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Must Read

  spot_img