More
  HomeUncategorizedLoja me dënime në Big Brother/ Vajzat shkëmbejnë puthje në buzë...

  Loja me dënime në Big Brother/ Vajzat shkëmbejnë puthje në buzë me njëra-tjetrën (VIDEO)

  Në një mbrëmje dedikuar vetëm për to, sfida për vajzat ishin të luanin me Dënime. Nga një përzgjedhje rastësore, Beniadës dhe Beatrix iu kërkua të tregonin se me cilën prej vajzave mund të shkëmbenin një puthje në buzë.

  Si përgjigje ato shprehën emrin e Semit, me të cilën do duhet ta demostronin zgjedhjen e tyre. Semit iu desh të shkëmbente një puthje ‘’romantike’’ me të dyja banoret e shtëpisë. Ky veprim ngjalli shumë reagime komike dhe batuta.

  Si përgjigje ato shprehën emrin e Semit, me të cilën do duhet ta demostronin zgjedhjen e tyre. Semit iu desh të shkëmbente një puthje ‘’romantike’’ me të dyja banoret e shtëpisë. Ky veprim ngjalli shumë reagime komike dhe batuta.

  LEAVE A REPLY

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Must Read

  spot_img