More
  HomeUncategorized“Mami mos më lërë vetëm me babin”, dalin detaje të reja nga...

  “Mami mos më lërë vetëm me babin”, dalin detaje të reja nga dhun.imi i 6-vjeçares në Kamëz

  Detaje të reja janë zbardhur mbi hetimin e Prokurorisë për dhu nimin e vajzës 6-vjeçare në Kamëz. Babai 27-vjeçar Raimond Kunoraj, ka dhunuar në mënyrë barbare vajzën e tij 6-vjeçare. Ai e ka rra hur me thu për dhe e ka kafs huar në zona të ndryshme të trupit si dhe në pjesën inti me.

  Emitura fillimisht është dërguar në spitalin e Kamzës ku pas dhënies së ndihmës së parë, është përcjellë për në Spitalin “Nënë Tereza”. Mjekët e këtij spitali kanë vlerësuar se e mitura kishte nevojë për ndihmë më të specializuar dhe është dërguar me autoambulancë në orën 03:00 të mëngjesit të të Shtunës për tek Urgjenca e “Traumës”.

  Bëhet me dije se prindërit e vajzës së mitur ishin ndarë prej 6 vitesh, ndërsa prej një muaji ishin kthyer bashkë dhe kishin nisur bashkëjetesën. Duket se kjo nuk ishte hera e parë që 27-vjeçari ushtronte dhu në ndajë vajzës së tij, pasi burime për mediat bëjnë me dije se vajza i kërkonte nënës që mos ta linte vetëm me babanë nga frika që kishte.

  Nga ana e saj edhe nëna e vajzës ka pranuar se ishte në dijeni të dhu nës që i ati ushtronte ndaj saj. Ajo ka thënë se 27-vjeçari e ka goditur me thu për dhe e ka kaf shuar, por sipas saj mendonte se kafsh imin e bënte ngaqë e kishte marrë malli. Prokuroria ka kërkuar ekspertim psikik dhe analizat e dro.gës ndaj dy prindërve.

  LEAVE A REPLY

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Must Read

  spot_img