More
  HomeUncategorized“Me shkop në dorë”/ Fifi dhe Monika trembin banorët me “sherrin” e...

  “Me shkop në dorë”/ Fifi dhe Monika trembin banorët me “sherrin” e tyre (video)

  Fifi dhe Monika kanë inskenuar një sherr brenda shtëpisë së Big Brother Vip. Dyshja kanë menduar të vënë në lojë banorët për të parë reagimet e tyre dhe çfarë do të ndodhë pas këtij momenti. SHIKO VIDEON.

  Shkaku i sherrit të inskenuar ishin punët e shtëpisë. Monika nisi të ankohej për kuzhinën e ndërsa Fifi për pjesën e pluhrave. E gjitha kjo skenë u besua nga banorët të cilët janë zgjuar nga gjumi të trembur nga britmat e tyre.

  Fifi lëvizte nëpër shtëpi me një shkop në dorë, duke thënë se kishte marrë leje nga Big Brother Vip për ta mbajtur. Dyshja e kanë luajtur shumë mirë rolin dhe kanë vendosur që kjo skenë të vazhdojë edhe sot.

  LEAVE A REPLY

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Must Read

  spot_img