More
  HomeUncategorizedMotra e Granitit shp3rthen kundër Fifit: Shpëtove nga ajo e së.murë mendore

  Motra e Granitit shp3rthen kundër Fifit: Shpëtove nga ajo e së.murë mendore

  Diten e djeshme Graniti i ka thene Fifit se e do thjesht si shoqe e nuk sheh dicka mes tyre. Por kjo gje nuk eshte pritur aspak mire nga Fifi e cila ka kerkuar te largohet nga shtepia dhe me pas ka patur kriza paniku.

  Pas kesaj ka patur shume reagim ne rrjet, e mes tyre ka qene edhe motra e Granitit, Genta. Ne nje postim ne Insta story ajo shkruan: ”Ti je brenda por une jam jashte e luftova fuqishem lidhjen tuaj.Luftova per nxitjen dhe presionin qe vazhdimisht ta benin si brenda dhe jashte.

  Mu kundervune, me sha ne, me fy en. Pse? Sepse tek ty pashe dicka tjeter me dike tjeter. . Te gjithe pane Semin me Donaldin por une pashe ty dhe Semin. Do dalin keto fjale e ti vella rri i qete, u lehtesove nga ajo e cm e ndur, shpetove nga ajo e se mure mend ore, psi kop ate, m anja ke dhe nje njeri shume i u let e i vogel. Forca

  LEAVE A REPLY

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Must Read

  spot_img