More
  HomeUncategorized“Nuk jam budallaçkë” Arjola dhe Paloma debatojnë me tone të ashpëra

  “Nuk jam budallaçkë” Arjola dhe Paloma debatojnë me tone të ashpëra

  Darka nuk ka qenë e qetë në shtëpinë e “Big Brother VIP Albania”, ku Paloma dhe Arjola janë përfshirë në një debat. Pastrimi i shtëpisë dhe larja e enëve janë temë e cila ka nxitur shpeshherë de bat ndërmjet konkurrentëve. Kështu ka ndodhur edhe sonte.

  Paloma u revoltua për faktin se askush tjetër nuk mori përsipër të pastronte enët e kuzhinës. “Unë i kam larë gjithnjë dhe nuk i laj më. Ka persona të tjerë që nuk bëjnë asgjë në këtë shtëpi, kam nevojë të pushoj”,- tha ajo.

  Mirëpo, Arjola nga ana tjetër u përfshi në këtë diskutim duke i thënë Palomës se pastrimi i shtëpisë është detyrim i bashkëjetesës dhe nuk ka pse të kthehet në konf likt. “Nëse të tjerët nuk punojnë kjo s’do të thotë që ne të tjerët do rrimë. Duhet të pastrojmë dhe mos të flasim”,- tha aktorja.

   

  LEAVE A REPLY

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Must Read

  spot_img