More
  HomeUncategorizedNuk kanë të mbaruar surprizat për Edin, e patë çfarë i dha...

  Nuk kanë të mbaruar surprizat për Edin, e patë çfarë i dha Ada pas kërcimit sensual?

  Ada është kujdesur që rikthimi i Edit në program të bëhet në mënyrën më të mirë të mundshme. Pas përballjes, ajo e ka surprizuar me një video ku shfaqet nëna e tij.

  Pas kësaj, të dy kanë shijuar një kërcim. Por nuk mbaroi e gjitha këtu. Ada i kishte sjellë një bluze me kapuç me një thënie dedikuar asaj që kanë kaluar së fundmi me Edin.

  Dhe së fundmi kishte një kurorë që e ndau në dy pjesë duke i dhënë njërën prej tyre. Ada i bëri të qartë se pjesën tjetër do e marrë kur ta meritojë vërtetë titullin “princ” nga ajo.

  LEAVE A REPLY

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Must Read

  spot_img