More
  HomeUncategorizedPlas “bom.ba” në ‘BBV’. Në shtëpi mbërrin një zarf i zi: Përgatisni...

  Plas “bom.ba” në ‘BBV’. Në shtëpi mbërrin një zarf i zi: Përgatisni valixhet, ankth i madh tek 13 banorët

  Në shtëpinë e “Big Brother Vip” ka mbërritur këtë pasdite një zarf i zi. Ngjyra e tij paralajmëroi një lajm të keq për banorët, dhe ashtu ndodhi.

  Rregullat dhe transparenca në shtëpinë më të famshme të Shqipërisë janë të shenjta, dhe neglizhenca e tyre është e pajustifikueshme. Konkurentët kanë rezultuar se kanë fikur me qëllim mikrofonët e tyre, veprim i cili është i përsëritur dhe i paralajmëruar.

  Për këtë arsye “Vëllai i Madh” vendosi që të 13 banorët të përgatisin valixhet e tyre, teksa do duhet të presin vendimin e rradhës të martën. Për këtë arsye “Vëllai i Madh” vendosi që të 13 banorët të përgatisin valixhet e tyre, teksa do duhet të presin vendimin e rradhës të martën.

  LEAVE A REPLY

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Must Read

  spot_img