More
  HomeUncategorizedPuthje…trëndafil…përqafime/ Bora Zemani takohet me Donaldin

  Puthje…trëndafil…përqafime/ Bora Zemani takohet me Donaldin

  Bora Zemani ka mbërritur brenda shtëpisë së ‘’Big Brother Vip’’ për të shuar njëherë e mirë zërat që se mes Donaldit dhe Semit ka një raport më shumë se sa shoqëror. Ajo takoi Semin, shoqen e saj prej 15 vitesh duke i dhënë asaj motivim për të vazhduan përpara me forcë dhe pozitivitet.

  Pak çaste më vonë, ajo pranoi të takonte edhe Donaldin, ish-partnerin e saj. Takimi i tyre nisi me një përqafim të gjatë dhe me një trendafil të dhuruar nga Donaldi.
  ‘’Si je…?’’, e pyeti Bora

  ‘’Jam i turbullt’’,- u përgjigj Donaldi.
  Bora zgjodhi që t’i jepte pak forcë dhe motivim ish-partnerit të saj për të vazhduar me entuziasëm këtë rrugëtim. Takimi i tyre u shoqërua me shumë emocion ndërsa publiku brohoriste për një puthje romantike.

  Donaldi iu bind kësaj kërkese duke i rrëmbyer Borës edhe puthjen e shumëpritur në buzë. Donaldi iu bind kësaj kërkese duke i rrëmbyer Borës edhe puthjen e shumëpritur në buzë.

   

  LEAVE A REPLY

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Must Read

  spot_img