More
  HomeUncategorizedReagimi epik i Donaldit Kur pa Borën në Shtëpinë e Big Brother

  Reagimi epik i Donaldit Kur pa Borën në Shtëpinë e Big Brother

  Mbremjen e sotme Bora eshte futur ne shtepine e Big Brother. Momenti i pare teksa Donaldi eshte hutuar dhe e ka kapur ankthi. Te gjithe banoret kane shkuar duke e perqafuar e duke ju gjendur afer.

  Ndonse ai eshte shprehur se nuk eshte i tensionuar. “Se di, jeni shume te keqinj. Pse duhet ta beje kete gje”-ka thene ai. “Eshte me djerse te ftohta, meqenese ky behet keq i them ik ti vella edhe pse dua ta takoj vet. Ai eshte njeriu me i dashuruar ne bote une jam e sigurt”- tha Semi.

  Me tej Arbana i ka thene Semit ne dhomen e rrefimit se Bora ka ardhur per te dhe jo per Donaldin. “Shpresoj qe Bora mos me vrasi per ato gjera qe une kam treguar per dashurine e tyre”- ka thene Semi. Me pas Semi ka shkuar ka takuar Boren. “Une te shoh gjithe kohen dhe me merr malli te diskutoj me ty gjerat qe shoh ketu”- ka thene Bora.

  Semi eshte mbytur ne lot dhe eshte shprehur se donte ta takonte ti ndjente energjine sa here ishte keq e te njejten qe e ka ndjere te Donaldi. “C’a thone ata qe na shohin jashte”. ”Cke ti cthone, e kam pare qe je keq qe do te dalesh prandaj erdha. Kujtohu cik per ca u fute ketu, ti e ke sfide me veten kete dhe po ja del stop”- i ka thene Bora.

  LEAVE A REPLY

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Must Read

  spot_img