More
  HomeUncategorizedShoku i ngushtë i Fifit e thotë troç: Graniti po e shfrytëzon,...

  Shoku i ngushtë i Fifit e thotë troç: Graniti po e shfrytëzon, do dilte i pari nga shtëpia po të mos ishte ajo

  Fifi dhe Graniti janë padyshim një nga dyshet më të komentuara të momentit. Të dy ata kanë shprehur edhe pëlqim për njëri-tjetrin. Por ja si shihet lidhja e tyre jashtë shtëpisë së “Big Brother Vip”.

  I ftuar në “Fan Club”, balerini Graciano Tagani foli si miku i ngushtë i Fifit dhe si duket nuk është shumë dakord me këtë lidhje. Ai madje u shpreh se nëse nuk do ishte për Fifin, Graniti do dilte i pari, para Elhaid Cufit.

  “Graniti po e shfrytëzon, nëse Fifi nuk do ishte aty, ai do dilte i pari dhe jo Elhaidi”, tha Graciano. “Graniti po e shfrytëzon, nëse Fifi nuk do ishte aty, ai do dilte i pari dhe jo Elhaidi”, tha Graciano.

  LEAVE A REPLY

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Must Read

  spot_img