More
  HomeUncategorizedTani u bëmë lëmsh! Atdheu bën veprimin e papritur

  Tani u bëmë lëmsh! Atdheu bën veprimin e papritur

  Tema e diskutimit te koheve te fundit ka qene Atdheu dhe Bora Zemani. Kane apo s’kane lidhje. Asgje nuk eshte pranuar nga dyshja ndonse shpeshhere jane kapur se bashku.

  Madje kjo teme eshte diskutuar edhe ne emisione te ndryshme e ndonse Atdheu eshte acaruar me faktin qe njehere e kane bere te lidhur me Shqipen e njehere me Saren apo me gocen tjeter qe nuk i permendin emrin por behet fjale per Boren.

  Ai ka bere nje postim ne Instagram ku kerkon qe te mos permendet asnje vajze sepse ai eshte single dhe i lumtur. Por ajo qe na terhoqi vemendjen eshte fakti se Bora dhe Atdheu jane hequr nga Instagrami. Tani me na u shtuan dyshimet se mes tyre ka ndodhur dicka, ndonse qe prej emisionit ata e ndiqnin njeri tjetrin.

  LEAVE A REPLY

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Must Read

  spot_img