More
  HomeUncategorizedTë shtunën i dhuroi makinën Nikut, sot ndodh e papritura në mes...

  Të shtunën i dhuroi makinën Nikut, sot ndodh e papritura në mes të emisionit. Produksioni largon direkt Hysenin nga studio

  Ditën e sotme në “Për’puthen” është transmetuar takimi mes Mikelës dhe Bashkimit ku u duk se gjërat nuk kishin shkuar edhe aq mirë. Konkurrentët e tjerë “akuzuan” Bashkimin se ka qenë shumë i ftohtë ndaj Mikelës.

  Teksa edhe kjo e fundit u shpreh se ai i është larguar shumë dhe nuk sillet më si më parë me të. Sakaq, një incident ka ndodhur gjatë publicitetit. Bora tha se për shkak të situatës që ka ndodhur, produksioni ka larguar nga studio Hysenin.

  Megjithatë, ajo nuk zbuloi se kush ishte përfshirë në situatën e pakëndshme dhe çfarë ka ndodhur konkretisht. Në fund, Bora tha se do sqarojnë situatën mes konkurrentëve dhe do zbulojnë edhe për publikun.

  LEAVE A REPLY

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Must Read

  spot_img