More
  HomeUncategorized“U frymëzova nga Enca”, juristja josh3se zbulon se fiton para nga faqet...

  “U frymëzova nga Enca”, juristja josh3se zbulon se fiton para nga faqet për të rritur

  “On lyFans” është një nga rrjetet sociale më në trend të momentit. Pjesë të tij janë bërë edhe shumë personazhe të njohur shqiptar, të cilët e shohin si një mënyrë të mirë për të përfituar financiarisht.

  Më e fundit është Redona Koçi, e cila nga publiku njihet si “juristja sek si”. E ftuar në “ABC e Mëngjesit”, ajo ka treguar se për këtë rrjet social u frymëzua nga shoqja e saj Enca. Si pasojë vendosi të hapte një llogari personale dhe doli e suksesshme.

  “E ka edhe një shoqja ime Enca, e pash që kishte hapur ajo, thash pse mos ta hap. Është një mënyrë përfitimi shumë e mirë. Pse jo fotot që unë hidhja në Instagram pa pagesë, ndërsa atje kur i hedh fitoj. Mund të them nuk jam deri në atë pikë por no sta.re. Janë foto të pranueshme, foto se ksi, nuk është se nuk i postoj në Insta, thjesht fitoj aty. Thash do e hap, do e provoj, rezultoj e suksesshme dhe nuk e mbylla”, u shpreh Redona.

  LEAVE A REPLY

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Must Read

  spot_img