More
  HomeUncategorizedVëlla apo kushëri? Deklaratat e Mevlanit për Artanin po konfuzojnë rrjetin, si...

  Vëlla apo kushëri? Deklaratat e Mevlanit për Artanin po konfuzojnë rrjetin, si qëndron e vërteta? (video)

  Një nga hyrjet e reja në Për’puthen është Artan Shaba, i prezantuar vetë, por edhe nga produksioni si vëllai i Mevlanit, ish-konkurrentit që bëri bujë gjatë gjithë sezonit të dytë. Në rrjetin social, po qarkullon një video e muajit Korrik, e shkëputur nga MCNTV. SHIKO VIDEON.

  ntervistë me Valbona Mhillin, në të cilën Mevlani thotë se e ka kushëri, por po ta dëgjosh intervistën më tej duket qartë se ai bën shaka dhe vazhdon e flet për Artanin, hyrjen e tij në program dhe tregon se ai është “djali i pleqërisë”. I ftuar te “Shqipëria Live”, Mevlani gjithashtu sqaron se e ka vëlla Artanin.

  Madje Artani dhe më përpara ka qenë pjesë e disa momenteve ku Mevlani ka qenë live. “A je vetëm”, – e pyet Ndriçimi, ish-konkurrent i Për’puthen. “Ja me vëllain”,- thotë Mevlani duke treguar Artanin. Kjo video është e shkëputur në Qershor.

  Gjithsesi Mevlani nuk ka asnjë foto me Artanin dhe kjo gjë, duke shtuar dhe deklaratat e shkëputura, kanë konfuzuar rrjetin, por ai tashmë e ka sqaruar se Artani është vëllai i tij. Kujtojmë se ky i fundit ka shprehur se nuk ka dëshirë të krahasohet me Mevlanin.

  LEAVE A REPLY

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Must Read

  spot_img