More
  HomeUncategorizedZarfi i zi në Big Brother! Kush është banori i dytë i...

  Zarfi i zi në Big Brother! Kush është banori i dytë i larguar nga gara për çmimin e madh

  Iliri Sabiani dhe Monika kane bere nje komplot ku vendosnin se ke do te nominonin, madje kishin perdorur pseudonime ku quanin “Pema” Donaldi, Semi dhe te tjeret gjethet, ndersa Kledi gjethja e arte. Madje Monika eshte shprehur se Kledi eshte njeriu i Arbanes.

  Kjo gje ka besdisur Arbanen e cila eshte shprehur se nuk do qe te perfshihet ne te tilla biseda dhe si denim ka hapur nje eleminim te dyte ku jane te gjithe te perfshire. Pas ketij eleminimi eshte larguar Paloma.

  Kjo gje ka besdisur Arbanen e cila eshte shprehur se nuk do qe te perfshihet ne te tilla biseda dhe si denim ka hapur nje eleminim te dyte ku jane te gjithe te perfshire. Pas ketij eleminimi eshte larguar Paloma.

  LEAVE A REPLY

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Must Read

  spot_img