More
  HomeUncategorizedZbulohet bashkëjetesa e Beniada Nishanit me modelen e famshme, fansat e etiketojn;...

  Zbulohet bashkëjetesa e Beniada Nishanit me modelen e famshme, fansat e etiketojn; si l3sb.ike

  Modelja Beniada Nishani, e njohur në showbiz si mbesa e ish-Presidentit Bujar Nishani, është vënë me shpatulla pas murit nga banorët e “Big Brother VIP”, të cilët i kanë kërkuar të tregojë nëse e tërheqin femrat se ksuali  sht dhe nëse ka pu thur ndonjëherë ndonjë femër.

  Beniada nuk u tregua shumë e qartë në përgjigjen e saj, ndërkohë që komentuesit nuk kanë munguar me etiketimet “le sb/ike”, nisur nga disa foto in ti.me që qarkullojnë në internet me mikeshën e saj të ngushtë, një modele e famshme Ines Trocchia.

  Por si qëndron e vërteta e kësaj historie dhe miqësisë së dyshimtë me mikeshën e saj? Modelja nga Durrësi, Beniada Nishani, ka një karrierë të bukur në Itali, ndërkohë që ka tërhequr vëmendjen e fotografëve dhe regjisorëve në kinema.

  Por gjithçka rreth hamendësimeve për sek sualit etin e saj, nisën kur Beniada pushoi në Sardenja me mikeshën e saj, modelen në fjalë të quajtur Ines Trocchia. Pas fotove t0plss në qiell të hapur në Milano dhe pasi forcuan miqësinë ato nisën bashkëjetesën të dyja, ndërkohë që shiheshin kudo bashkë.

  Beniada bëri përshtypje me shfaqjen e saj në programin investigativ “Le Iene” (Hienat) të “Mediaset”, por u komentua më së shumti si mbesa e bukur e ish- Presidentit Bujar Nishani. Pasi pozoi për fotografët më të famshëm në Itali, mes të cilëve Alberto Buzzanca apo Enrico Ricciardi, ajo iu përkushtua studimeve në aktrim me ambicies për të fituar role protagonisteje në kinema

  LEAVE A REPLY

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Must Read

  spot_img